Skip to main content

Realizacje

porsche ochrona polerowanie lakieru flashcar

Powłoka ceramiczna w Porsche Panamera

Ochrona i zabezpieczenie lakieru to obecnie najbardziej pożądana usługa z którą musimy zdążyć przed nadchodzącą zimą.

Ochrona zabezpieczająca lakier w roli głównej po raz kolejny i jedna z naszych ostatnich realizacji czyli korekta lakieru zakończona aplikacją powłoki ceramicznej w nowym Porsche Panamera w wersji E-Hybrid. Dzięki zastosowaniu 5 letniej powłoki ceramicznej, lakier pozostanie na długi czas zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji na naszym facebooku.

Proponujemy także spojrzeć na nasz cennik i zapraszamy do kontaktu.

hyundai veloster powłoka ceramiczna flashcar studio kosmetyki samochodowej

Powłoka ceramiczna i Hyundai Veloster

Powłoka ceramiczna na folii? Dlaczego nie! Mieliśmy przyjemność zabezpieczyć świeżo oklejonego Hundayia Velostera naszą najmocniejszą 5 letnią powłoką ceramiczną. Piękna głębia koloru i blask wymagały jednak ochrony bo szybko folia by się porysowała. Dzięki naszemu zabiegowi folia pozostanie na długi czas w świetnej kondycji. Fotorelacje znajdziecie na naszym fb. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

hyundai veloster flashcar studio kosmetyki samochodowej

motoday

MotoDay czyli największa impreza motoryzacyjna!

MotoDay, czyli największy piknik motoryzacyjny!

Jedyny w regionie piknik motoryzacyjny, w trakcie którego zafascynujesz się amerykańskimi pojazdami! – ich pięknem, mocą i ponadczasowością! W czasie wydarzenia spotkasz zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane, jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne!

motodayTylko u nas odbędą paradę na płycie poślizgowej! Zaprezentują się w pełnej okazałości i pokażą na co je stać! – szykujcie się, bo niektórzy z was zostaną zabrani na ich pokład i przeżyją dreszczyk emocji!

Ale sama jazda to nie wszystko! Zobaczymy, jak radzicie sobie z autodetailingiem! Zapewnimy wam pokazy polerowania i konkurs oklejania aut – oczywiście poprzedzony szkoleniem!

Będą lecieć iskry…pokażemy Wam jak ratownicy w czasie akcji ratunkowej posługują się piłą i ratują ludzki życie – zobacz koniecznie pokaz cięcia auta!

Dla tych, którzy chcą więcej zabawy, proponujemy trening umiejętności na symulatorach wyścigów, symulatorze jazdy samochodem ciężarowym i osobowym, trolejach. Zaprosimy Was także do symulatora dachowania i zderzeń!

‼ zlot american cars
‼ top of top motocykli
‼ samochody rajdowe
‼ militaria, klasyki
‼ pokazy na płycie poślizgowej
‼ motosymulatory
‼ nauka polerowania aut
‼ konkurs oklejania aut
‼ jazda pitbikami
‼ malowanie graffiti
‼ krwiobus
‼ konkursy

Dla dzieci szykujemy specjalne graffiti do malowania, dmuchańce i strefę zabaw!

Jesteś fanem dwóch kółek? Będziesz mógł poćwiczyć swoje umiejętności na specjalnym torze i pitbikach! Ciekawe, kto poobdziera kolana 🙂

Wpadniecie do nas swoim samochodem? Super, bezpłatnie sprawdzicie stan swojego auta na Stacji Kontroli Pojazdów!

Nie macie, jak do nas dojechać? Nie martwcie się, zapewnimy wam transport! Już niedługo podanym harmonogram kursowania autobusów!

Wystawcy zadbają o to, abyście na temat swoich aut i jednośladów wiedzieli wszystko! Doradzą, pokażą i pomogą!

powłoka ceramiczna

Honda Civic Powłoka Ceramiczna + Korekta Lakieru

Aplikacja powłoki ceramicznej

2 etapowa korekta lakieru

Honda Civic przyjechała do nas na dwu etapową korektę lakieru i aplikację powłoki ceramicznej. Mimo bardzo ładnego dwuwarstwowego perłowego lakieru była potrzebna mała korekta. Spowodowana ona była przebarwieniami, wżerami z owadów i rdzy, a także z asfaltu co bardzo była widać na jasnych lakierach. Pełna foto relacja znajduje się na naszym fb. Zapraszamy do lektury 🙂
powłoka ceramiczna

Korekta lakieru + aplikacja powłoki ceramicznej

Polerowanie lakieru – aplikacja powłoki ceramicznej

Zapraszamy na polerowanie lakieru w celu usunięcia rys, wydobycia głębi koloru, zrobieniu zaprawek lakierniczych. A po wszystkim polecamy aplikację powłoki ceramicznej na lakier w celu zabezpieczenia karoserii, zwiększeniu hydrofobowości i zapobieganiu przebarwień lakieru.

powłoka ceramiczna

Polerowanie lamp i renowacja reflektorów od 99zł!

Polerowanie lamp i renowacja reflektorów

Polerowanie lamp to najlepsze rozwiązanie na słabo świecące lampy. Nie ma potrzeby ich demontażu, jest to w pełni bezpieczna usługa. Po całej operacji zabezpieczamy je tak, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe i świeciły jak najmocniej. Więcej naszych realizacji na fb.

polerowanie lamp samochodowych
Opel Astra – polerowanie lamp przed i po

Polerowanie lakieru – odświeżenie lakieru po zimie od 299zł !

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru, a w tej usłudze między innymi:

  • 1-etapowa korekta lakieru
  • zabezpieczenie twardym woskiem
  • aplikacja powłoki hydrofobowej
  • detailing felg
  • dressing opon
  • zaprawki lakiernicze

    Sprawdź nasze inne realizacje!

    polerowanie lakieru, powłoka ceramiczna

 

Więcej na naszym facebooku’u 😉

„Irytuje Cię porysowany lakier? Ktoś Ci obił samochód na parkingu? Myjnia narobiła więcej szkody niż pożytku? Ubytki lakieru powodują pojawienie się korozji? Odprysnął lakier bezbarwny?

Zapraszamy do nas na pełną korektę lakieru na którą składa się wieloetapowe polerowanie lakieru różną gradacją past, padów, futer polerskich.

Jeśli posiadasz pojedyncze obicia i przerysowania, to także śmiało do nas zawitaj. Wykonamy punktowe usuwanie niedoskonałości na lakierze. Wypolerujemy porysowany element, a jeśli będzie ubytek lakieru – dobierzemy fabryczną zaprawkę. Spowoduje ona  zabezpieczenie blachy od korozji i  zamaskuje ubytek na lakierze.

Po polerowaniu zawsze warto zabezpieczyć lakier aby ten nie był jałowy i za szybko znów nie stracił swojego blasku. Najbardziej trwałym zabezpieczeniem lakieru jest aplikacja powłoki ceramicznej. Gwarancja na powłokę oscyluje między 2-4 lata ( w zależności od wybranego rodzaju powłoki ). Oprócz powłok ceramicznych polecamy także, tańsze zabezpieczenia, a mianowicie woski naturalne i syntetyczne. Dodatkowo na każdą powłokę możemy zaaplikować hydrofobowość w celu zwiększenia odporności i odpychania wody i brudu z karoserii samochodu.

Informujemy, że polerowanie lakieru nie wpływa w żaden sposób na utratę gwarancji producenta na powłokę lakierniczą.

Śledź najświeższe polerowanie lakieru i  inne nasze realizacje na naszym FB i Insta. Zapraszamy do naszego warsztatu w celu dokładnych oględzin lakieru i dobrania odpowiedniej powłoki ceramicznej dla Twojego samochodu. Więcej informacji odnośnie cen powłok i korekt lakieru dostępne jest w zakładce Cennik. Terminy realizacji wahają się od 1 do 3 dni roboczych w zależności od wybranej opcji korekty i powłoki. Przy opcji zaprawek lakierniczych prosimy o podanie kodu lakieru ( lub sami na miejscu sczytamy ) w celu dobrania odpowiedniego koloru zaprawki.

ps. odnośnie wgniotek na karoserii – nie wyciągamy ich i nie ingerujemy w części karoserii.”