Skip to main content
motoday

MotoDay czyli największa impreza motoryzacyjna!

MotoDay, czyli największy piknik motoryzacyjny!

Jedyny w regionie piknik motoryzacyjny, w trakcie którego zafascynujesz się amerykańskimi pojazdami! – ich pięknem, mocą i ponadczasowością! W czasie wydarzenia spotkasz zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane, jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne!

motodayTylko u nas odbędą paradę na płycie poślizgowej! Zaprezentują się w pełnej okazałości i pokażą na co je stać! – szykujcie się, bo niektórzy z was zostaną zabrani na ich pokład i przeżyją dreszczyk emocji!

Ale sama jazda to nie wszystko! Zobaczymy, jak radzicie sobie z autodetailingiem! Zapewnimy wam pokazy polerowania i konkurs oklejania aut – oczywiście poprzedzony szkoleniem!

Będą lecieć iskry…pokażemy Wam jak ratownicy w czasie akcji ratunkowej posługują się piłą i ratują ludzki życie – zobacz koniecznie pokaz cięcia auta!

Dla tych, którzy chcą więcej zabawy, proponujemy trening umiejętności na symulatorach wyścigów, symulatorze jazdy samochodem ciężarowym i osobowym, trolejach. Zaprosimy Was także do symulatora dachowania i zderzeń!

‼ zlot american cars
‼ top of top motocykli
‼ samochody rajdowe
‼ militaria, klasyki
‼ pokazy na płycie poślizgowej
‼ motosymulatory
‼ nauka polerowania aut
‼ konkurs oklejania aut
‼ jazda pitbikami
‼ malowanie graffiti
‼ krwiobus
‼ konkursy

Dla dzieci szykujemy specjalne graffiti do malowania, dmuchańce i strefę zabaw!

Jesteś fanem dwóch kółek? Będziesz mógł poćwiczyć swoje umiejętności na specjalnym torze i pitbikach! Ciekawe, kto poobdziera kolana 🙂

Wpadniecie do nas swoim samochodem? Super, bezpłatnie sprawdzicie stan swojego auta na Stacji Kontroli Pojazdów!

Nie macie, jak do nas dojechać? Nie martwcie się, zapewnimy wam transport! Już niedługo podanym harmonogram kursowania autobusów!

Wystawcy zadbają o to, abyście na temat swoich aut i jednośladów wiedzieli wszystko! Doradzą, pokażą i pomogą!